הסכם שירותים/ספקים

הסכם שירותים/ספקים

הסכם ספקים

הסכם ספקים/שירותים נועד להסדרת התנאים המשפטיים, החובות והזכויות של מזמין עבודה אל מול ספק השירות וזאת לשם קביעת מסגרת ההתקשרות. הסכם ספקים/שירותים הינו חוזה הנחתם בין חברות וגופים המעוניינים להזמין שירות או עבודה מכל סוג שהוא לבין גורמי ואנשי מקצוע המספקים שירותים מקצועיים שונים כגון: עורכי דין, רואי חשבון, יועצים ועוד. ההסכם מסדיר ומעלה על כתב את התנאים המסחריים והמשפטיים של מסגרת ההתקשרות ואת החובות והזכויות של שני הצדדים.

מהו הסכם ספקים ולמה נועד?

הסכם ספקים/שירותים נחתם למגוון צרכים ומטרות על ידי רשויות, ארגונים, חברות, גופים ממשלתיים ויחידים במגוון ענפי המשק וזאת לצורך קבלת שירותי ייעוץ וניהול, קידום אתרים, פרסום ושיווק, הנהלת חשבונות, שירותי תכנות ועוד. ההסכם בין הצדדים נחתם לרוב ללא קיום של יחסי עובד – מעביד, אולם ישנם מקרים בהם מספק השירות מעדיף להיות עובד החברה. משום כך, ההסכם חייב לקבוע האם מדובר בקבלת שירות של עובד החברה או של ספק עצמאי ובהתאם לקביעה זו מנוסח ההסכם. ההסכם מגן על חברות מפני תביעות שונות הנובעות מההתקשרות עם נותן השירות וזאת באמצעות ביטוח ובטוחות שמפקיד הספק בידי מזמין השירות.

מה כולל ההסכם?

הסכם ספקים/שירותים חשוב שיכלול הגדרה מדויקת של זהות הצדדים המתקשרים ושל סוג השירות הניתן וזאת במטרה למנוע אי הבנות בין הצדדים המתקשרים. נוסף על כך, יש לקבוע האם ההתקשרות הינה חד פעמית או שהינה ארוכת טוות וזאת בהתאם לצרכים של שני הצדדים. ההסכם יסדיר את התמורה ותנאי התשלום עבור השירותים הניתנים וייקבע מנגנונים להחלת שינויים בהסכם במידת הצורך ובהתאם לנסיבות. רצוי כי ההסכם יכלול מנגנון הפסקת התקשרות מוקדמת במקרים של אי שביעות רצון או מסיבות אחרות הנובעות מפעילות החברה.

שאלות נוספות ו/או לקבלת ייעוץ משפטי בהסכם שירותים/ספקים לחץ כאן

Mobilaw היא פלטפורמה שתחסוך לכם זמן כשאתם מנהלים תהליך משפטי

כשמחפשים שירות משפטי, הדגש הוא על זמן התגובה, היכולת להבין בדיוק באיזה תהליך מדובר, והתאמת עורך דין העוסק בתחום
ועד לקבלת תוצאה מעולה ויעילה. מתוך ההבנה הזאת, יצרנו פלטפורמה שמשתפת פעולה עם עורכי דין מנוסים ומקצועיים, ושכללנו את רמת
 השירות שתתאים לקצב החיים ושתעניק לכם שירות איכותי ומדויק.

יוצרים קשר

משאירים לנו הודעה בכל דרך שנוחה לכם - מייל, הודעה קולית, וואטספ

שיחת ייעוץ

עו"ד מטעמנו חוזר אליכם במהירות כדי לזהות את הצורך המשפטי ולגבש תכנית והצעה

מתאימים לכם פתרון משפטי

אנחנו מחברים אותך עם עו"ד מצוות Mobilaw העוסק בתחום השירות הנדרש בלוחות זמנים המתאימים לך

Mobilaw מלווה אותך

עו”ד מטעמנו מלווה את התהליך בכדי לוודא שנשמרת רמת טיפול ושירות מקצועית ומהירה

דילוג לתוכן