רשויות מקומיות

רשויות מקומיות

יצוג מול רשויות מקומיות הינה תחום התמחות ומומחיות של עורך דין הבקיא בפעולות המשפטיות אשר ניתן לנקוט במקרה של עוול מצד רשות מקומית כלפי אזרח או גוף ציבורי. ייצוג משפטי אל מול רשות מקומית מחייב לעתים פעולה מהירה ואגרסיבית  או לחילופין ניהול משא ומתן והובלה של מערך משפטי כולל מול העירייה או הרשות מקומית. פעולה משפטית מול רשויות מקומיות חשוב שתכלול ליווי וייעוץ משפטי הניתן לעסקים, חברות נדל”ן ואנשים פרטיים בתביעות או סכסוכים שונים מול העירייה.

חובת הגינות ותום לב

על הרשויות המקומיות חלה חובת הגינות ותום לב וזאת נוכח העובדה כי הו נחשבות כפרנסי הציבור, כאשר החובה הינה מוגברת מעבר לזו החלה על גופים או אנשים פרטיים. לעתים הרשויות המקומיות נוטות לשכוח כלל חשוב זה וזאת במקרים של קבלת החלטות שרירותיות או כאלה הנוגדות את ההיגיון או את החוק. סכסוכים או מחלוקות מול הרשות המקומית עלולים לנבוע מכך שההחלטות מתקבלות על ידי פקידים או נושאי משרה אשר חשים כי בכל מקרה הם לא יישאו באחריות או ישלמו מחיר אישי, אולם החלטותיהם עשויות לחרוץ גורלות עבור עסקים או אנשים פרטיים. 

יייצוג משפטי להתגברות על כל מחסום בירוקרטי ואחר

התמודדות או עימות מול רשות מקומית נתקלים במכשול נוסף מעבר למכשולים הרגילים והוא המכשול הבירוקרטי. במקרים רבים הבירוקרטיה מהווה כלי אשר נעשה בו שימוש לטובת הרשויות ועל חשבון האזרח. פעולה משפטית מול רשויות מקומיות מחייבת יכולת וכלים מקצועיים וכן מומחיות בתחום וזאת במטרה להגיב במהירות ובצורה הנכונה לכל מקרה. קבלת ליווי משפטי וייצוג מול רשויות מקומיות מאפשרת נקיטת פעולה המסוגלת לפרוץ כל מחסום בין אם נוצר מחוסר תשומת לב, אדישות, שרירות לב או בכוונת מכוון.

שאלות נוספות ו/או לקבלת ייעוץ משפטי ברשויות מקומיות לחץ כאן

Mobilaw היא פלטפורמה שתחסוך לכם זמן כשאתם מנהלים תהליך משפטי

כשמחפשים שירות משפטי, הדגש הוא על זמן התגובה, היכולת להבין בדיוק באיזה תהליך מדובר, והתאמת עורך דין העוסק בתחום
ועד לקבלת תוצאה מעולה ויעילה. מתוך ההבנה הזאת, יצרנו פלטפורמה שמשתפת פעולה עם עורכי דין מנוסים ומקצועיים, ושכללנו את רמת
 השירות שתתאים לקצב החיים ושתעניק לכם שירות איכותי ומדויק.

יוצרים קשר

משאירים לנו הודעה בכל דרך שנוחה לכם - מייל, הודעה קולית, וואטספ

שיחת ייעוץ

עו"ד מטעמנו חוזר אליכם במהירות כדי לזהות את הצורך המשפטי ולגבש תכנית והצעה

מתאימים לכם פתרון משפטי

אנחנו מחברים אותך עם עו"ד מצוות Mobilaw העוסק בתחום השירות הנדרש בלוחות זמנים המתאימים לך

Mobilaw מלווה אותך

עו”ד מטעמנו מלווה את התהליך בכדי לוודא שנשמרת רמת טיפול ושירות מקצועית ומהירה

דילוג לתוכן