תאונות אישיות

תאונות אישיות

תאונות אישיות מכל סוג שהוא עלולות להתרחש בכל זמן ובכל מקום. לשם כך נועד הכיסוי הביטוחי הכולל מגוון של אירועי תאונות אישיות דוגמת תלמידים המבוטחים בפוליסת תאונות אישיות תלמידים. הביטוח מכסה גם תאונות שהתרחשו בגנים, אגודות ספורט, מכוני כושר ועוד. תאונה מוגדרת כאירוע פתאומי שלא ניתן לצפות אותו מראש ואשר גרם נזק גוף למבוטח. הכיסוי של פוליסת תאונות אישיות ניתן לאחר הוכחה מצד הנפגע כי הפגיעה הובילה לנכות וזאת לאחר פנייה למומחה רפואי מוסמך או לוועדת נכות במוסד לביטוח לאומי.

מצבים של תאונות אישיות והכיסוי הביטוחי בגינן

פוליסת תאונות אישיות מתייחסת למקרים של אובדן כושר עבודה וכוללת פיצוי בהתאם לתנאים הקבועים בפוליסה. כך למשל יש לבדוק מהי תקופת ההמתנה וכיצד מוגדר המקצוע של המבוטח. ככל שהגדרת המקצוע הינה ספציפית יותר, כך גדלים סיכויי המבוטח לזכות בהכרה על אובדן כושר עבודה וכן חברת הביטוח לא תוכל לטעון כי המבוטח יכול לעבוד במקצוע דומה. תביעות על בסיס פוליסת ביטוח תאונות אישיות מתיישנות בחלוף 3 שנים מיום התאונה, כאשר רק תביעה לבית המשפט תעצור את המשך זמן ההתיישנות. לאור מורכבותן של תביעות תאונות אישיות והפוליסות השונות, הרי שמומלץ לפנות לעורך דין הבקיא בתחום לשם ייצוג וקבלת חוות דעת לגבי אובדן כושר עבודה ונכות.

 

שאלות נוספות ו/או לקבלת ייעוץ משפטי בתאונות אישיות לחץ כאן

Mobilaw היא פלטפורמה שתחסוך לכם זמן כשאתם מנהלים תהליך משפטי

כשמחפשים שירות משפטי, הדגש הוא על זמן התגובה, היכולת להבין בדיוק באיזה תהליך מדובר, והתאמת עורך דין העוסק בתחום
ועד לקבלת תוצאה מעולה ויעילה. מתוך ההבנה הזאת, יצרנו פלטפורמה שמשתפת פעולה עם עורכי דין מנוסים ומקצועיים, ושכללנו את רמת
 השירות שתתאים לקצב החיים ושתעניק לכם שירות איכותי ומדויק.

יוצרים קשר

משאירים לנו הודעה בכל דרך שנוחה לכם - מייל, הודעה קולית, וואטספ

שיחת ייעוץ

עו"ד מטעמנו חוזר אליכם במהירות כדי לזהות את הצורך המשפטי ולגבש תכנית והצעה

מתאימים לכם פתרון משפטי

אנחנו מחברים אותך עם עו"ד מצוות Mobilaw העוסק בתחום השירות הנדרש בלוחות זמנים המתאימים לך

Mobilaw מלווה אותך

עו”ד מטעמנו מלווה את התהליך בכדי לוודא שנשמרת רמת טיפול ושירות מקצועית ומהירה

דילוג לתוכן